Korepetycje z matematyki są skierowane do osób, które chcą od podstaw przygotować się do matury i egzaminu ósmoklasisty. Na korepetycje z matematyki można zapisać się w dowolnym momencie. Korepetycje z matematyki Nadarzyn i korepetycje z matematyki online w Szkole Orłów to najlepsza inwestycja!

Zajęcia z matematyki prowadzi między innymi założyciel Szkoły Orłów mgr inż. Stanisław Bąk. Nasi prowadzący mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz przygotowywaniu uczniów do egzaminów – ósmoklasisty i maturalnego. Więcej informacji o Naszych prowadzących można przeczytać tutaj:

Na korepetycjach z matematyki pracujemy z repetytorium oraz materiałami ucznia. Przygotowujemy uczniów przerabiając każdy z działów matematyki

Zapisz się i przekonaj, że nasze korepetycje z matematyki i nasz kurs ósmoklasisty z matematyki i kurs maturalny z matematyki to strzał w dziesiątkę!

Zajęcia indywidualne - korepetycje z matematyki

60 min

149 PLN