Kurs języka polskiego jest skierowany do osób, które chcą od podstaw przygotować się do egzaminu ósmoklasisty i matury. Kurs rozpoczyna się 9 września 2023Zajęcia odbywają się w formie korepetycji lub kursów w małych grupach do 8 osób.

Nasi prowadzący mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz przygotowywaniu uczniów do egzaminów – ósmoklasisty i maturalnego. Więcej informacji o Naszych prowadzących można przeczytać tutaj:

Na kursach z języka polskiego i korepetycjach z języka polskiego pracujemy z repetytorium. Przygotowujemy uczniów przerabiając każdy z działów języka polskiego. Podczas zajęć sprawdzamy zdobytą wiedzę za pomocą interaktywnych quizów. Następnie wracamy do fragmentów działu, które wymagają powtórzenia.

Po zrealizowaniu całego materiału z repetytorium przechodzimy do rozwiązywania egzaminów ósmoklasisty i maturalnych. Prowadzimy statystyki dla każdego ucznia w celu monitorowania postępów w nauce. Każdy wykonany egzamin omawiamy i powtarzamy wspólnie te zadania, które sprawiły problem. Zapisz się i przekonaj, że nasze korepetycje i nasz kurs ósmoklasisty z języka polskiego i kurs maturalny z języka polskiego to strzał w dziesiątkę!

Kurs dla 7 i 8 klasy z polskiego

62 spotkania

155h zajęć

grupa do 8 osób

Zajęcia indywidualne - korepetycje z polskiego

60 min

149 PLN

.

90 min

209 PLN

zamiast 224 PLN

120 min

269 PLN

zamiast 298 PLN

Skuteczna pomoc

Obszerny materiał, zbyt wielu uczniów w klasach i brak czasu podczas zajęć na powtórki – to wszystko sprawia, że odpowiednie przygotowanie się do egzaminów podczas lekcji nie jest łatwe.

Jeśli uczniowi zależy na uzyskaniu wysokich wyników, może uczyć się na własną rękę lub skorzystać ze znacznie pewniejszego rozwiązania, a jest nim kurs ósmoklasisty lub kurs do matury z polskiego! To, obok matematyki czy języka obcego, przedmiot obowiązkowy. Sprawdź więc, jak efektywnie się przygotowywać, by opanować materiał! Wybierając dobry kurs maturalny, język polski zaliczysz na 100%.

Nauka do matury z polskiego – dlaczego warto się do niej przyłożyć?

Uzyskanie wysokiego wyniku ma kluczowe znaczenie, by dostać się do dobrej szkoły średniej lub – w przypadku podchodzenia do egzaminu maturalnego – na przyszłościowe studia wyższe. Nieważne, jak bardzo można być przeciwnym nauce “pod klucz”, w Polsce mamy właśnie taki system oceniania oraz rekrutacji i musimy się do niego dostosować.Jeśli więc młodemu człowiekowi zależy na wykonywaniu w przyszłości pracy inżyniera, lekarza czy prawnika, której wykonywać bez dyplomu nie można, musi więc zadbać on o poziom swojej wiedzy i oczywiście umiejętność wstrzelenia się w znienawidzony przez wielu klucz. Chcesz wiedzieć, jak rozwiązywać zadania, by uzyskać wysoki wynik? Pomoże Ci w tym kurs dla ósmoklasisty i kurs maturalny język polski online.

Efektywne korepetycje z polskiego do egzaminu ósmoklasisty

Obecni uczniowie szkół podstawowych nie mają już 9, a zaledwie 8 lat, by przygotować się do egzaminu ósmoklasisty z polskiego. W przeciwieństwie do ubiegłorocznej matury ósmoklasista będzie musiał zmierzyć się wyłącznie z pisemnym egzaminem z języka polskiego.

Zadaniem uczniów jest odpowiedzenie zarówno na pytania zamknięte, jak i otwarte. Dotyczyć one będą 2 tekstów: literackiego oraz publicystycznego, naukowego lub też popularnonaukowego.

Oprócz krótkich odpowiedzi na pytania przyszli absolwenci szkół podstawowych będą musieli zmierzyć się z częścią pisemną, w której koniecznie trzeba będzie odwołać się do obowiązkowych lektur oraz innych tekstów. Chcesz mieć pewność, że egzamin 8-klasisty z języka polskiego nie będzie dla Ciebie żadnym wyzwaniem? Wypróbuj efektywne korepetycje z polskiego do egzaminu ósmoklasisty. W trakcie zajęć będziesz mieć okazję powtórzyć materiał, jak i rozwiązywać liczne egzaminy, z którymi musieli zmierzyć się uczniowie w poprzednich latach. Dzięki nam nauka do egzaminu ósmoklasisty z polskiego będzie przyjemnością i – co najważniejsze – da efekty!

Kursy do matury – polski pisemny oraz ustny

Matura z polskiego 2023 – okazuje się, że po 2-letniej przerwie wracamy do egzaminu ustnego, który będzie składał się z pytań jawnych oraz niejawnych. Ta perspektywa wzbudza lęk wśród wielu uczniów, którzy obawiają się odpowiedzi na nieznane im pytania nie tylko z literatury polskiej, ale i z języka oraz kultury.

Nic więc dziwnego, że szukają oni różnych sposobów na to, by upewnić się, że znalezienie w głowie odpowiedzi podczas egzaminu, nie sprawi im problemów. Jeśli więc chcesz upewnić się, że nawet w momencie stresu poradzisz sobie śpiewająco,  kurs maturalny polski będzie dla Ciebie idealny.